РЕЄСТРАЦІЯ
НА ПРОГРАМУ
Київ, вул. Січових Стрільців 21, оф. 203
Контакти
Connect Abroad Corporation

Освіта та Мовні Курси за Кордоном

Мы с вами уже

Мовні курси за кордоном

Найефективніше вивчати іноземну мову за кордоном, в автентичному середовищі, ніж в Україні чи скайпі, і цьому є своє пояснення. Насамперед, вивчаючи іноземну мову за кордоном вже знаходитесь у мовному середовищі, оточені місцевим колоритом та його носіями мови. По-друге, зможете швидше освоїти, удосконалити або вивчити мову, тому що у вас не буде іншого вибору, як говорити на ньому. І, нарешті, після закінчення будь-якого курсу, отримаєте міжнародний сертифікат, в якому будуть вказані дати та назва курсу. Що стосується самого вибору курсу, його тривалості, інтенсивності, рівня та країни вивчення залежить від цілей та планів, наприклад, хтось вивчає мову для бізнесу, а хтось планує вступити до іноземного вишу.


Чому багато хто прагне отримати вищу освіту за кордоном

Ні для кого не секрет, що, на відміну від середньоосвітніх шкіл, функція яких зводиться до передачі знань; вищі навчальні заклади також формують думку студентів. Особливості навчання у різних країнах відрізняються дуже суттєво. Наприклад, диплом українського викладача не має цінності у багатьох країнах світу. У той же час, італійський диплом дизайнера чи англійський диплом економіста цінуватиметься скрізь. Тому не дивно, що багато молодих людей прагнуть здобути вищу освіту за кордоном, у високорозвинених країнах, як з точки зору якості викладу знань, так і успішного працевлаштування після закінчення навчання за кордоном.


Види програм за кордоном: бакалаврат, магістра, докторантура (PhD).

Перед вступом до закордонного вишу, можете звернути увагу на різні підготовчі програми, які дозволять покращити знання місцевої мови або профілюючих предметів. Вони мають різну тривалість: деякі тривають лише один місяць.

Щоб отримати ступінь бакалавра, в більшості випадків вам знадобиться 3-4 роки. Здобувши міжнародний диплом, зможете продовжити навчання хоч в іншій країні. А ось магістратура за кордоном за програмою триває від року до двох. Але якщо хочете повернутися додому магістром філософії з англійським дипломом, потрібно вчитися 3 роки.

Також існують програми Master of Business Administration (MBA) з вивчення ділового адміністрування, фінансової, торгової та інших сфер.

Зможемо підібрати вам післядипломну програму підвищення кваліфікації, аж до отримання ступеня доктора наук.


Як вступити до університету за кордоном

Щоб здобути вищу освіту за кордоном, вступити до універу можна як на конкурсній основі, так і за результатами співбесіди після успішного закінчення підготовчих курсів. Також є можливість вступити до закордонного вишу після коледжу.


Вимоги для вступу до ВНЗ за кордоном

Звичайно, у кожному ВНЗ вимоги суттєво відрізняються, але, якщо відзначити основні, то варто згадати наявність атестата про здобуття середньої освіти з добрими оцінками та знання місцевої мови.


Вартість вищої освіти за кордоном

Можете докладніше досліджувати питання вартості вищої освіти за кордоном у додаткових розділах, присвячених кожній країні. Якщо шукаєте безкоштовну вищу освіту за кордоном - її навряд чи знайдете, тому що навіть якщо навчатися на бюджеті, все одно будуть присутні мінімальні збори. Варто зазначити, що магістратура за кордоном або інші варіанти навчання в Австрії будуть значно економнішими, ніж, скажімо, в Англії. Також можете скористатися універсальною формою для підбору програми, яка розміщена трохи нижче. Відмінним варіантом буде лист або дзвінок до нашого менеджера, який допоможе отримати необхідну інформацію за дуже короткий проміжок часу.


Список країн, де можна вступити до вишу за кордоном
Іспанія
Канада
Німеччина
Голландія
Швейцарія
Велика Британія
США
Чехія
Италія
Польща
Австрія
Франція
Австралія
НАШІ ПЕРЕВАГИ
асортимент

Надаємо вам широкий асортимент програм, завдяки якому ви зможете не лише побачити світ, отримати додатковий дохід, завести нових друзів, а й вирости професійно

безпека

Гарантуємо вашу безпеку завдяки співпраці тільки з перевіреними партнерами, які сертифіковані міжнародними організаціями

розстрочка 0%

Пропонуємо доступний варіант участі у програмах – надання розстрочки на придбання будь-якої програми з 0% переплати.

ТМ "Connect Abroad Corporation"
– корпорація ваших можливостей! –