РЕЄСТРАЦІЯ
НА ПРОГРАМУ
Київ, вул. Січових Стрільців 21, оф. 203
Контакти
Connect Abroad Corporation

Вивчення мови за кордоном для дорослих та дітей

Мовні курси за кордоном

Вивчення мови за кордоном — чудова можливість розпочати вивчати або вдосконалити іноземну мову в автентичному середовищі. Організовуємо курси за кордоном для дорослих та дітей (канікулярні програми). Найбільш затребувані це, звичайно ж, літні курси за кордоном, Якщо не прив'язані до канікул або відпустки і можете вивчати іноземну мову за кордоном у будь-яку пору року - підберемо максимально потрібний під вас курс.

Мовні школи за кордоном

Практично кожна мовна школа за кордоном пропонує різновид курсів та рівень груп учнів, тому не варто переживати, що вас визначать із хорошою іноземною мовою до групи з початківцями чи навпаки. Вивчення іноземної мови там починається з тестування ваших знань. Тому, мовні школи там разом із нами визначають мовний рівень ще перед тим як почнете вивчати іноземну мову за кордоном.

Чим освітній туризм відрізняється від звичайного

[[$amp-lang-icons]]

Програма поєднує приємне з корисним – відвідування мовних курсів з подорожжю, знайомство з культурою та традиціями країни. Головна перевага - гнучкість щодо термінів проведення та бюджету. Можете взяти тижневу відпустку для вдосконалення навичок спілкування іноземною мовою або поїхати на рік. Пропонується різноманітність програм та країн вивчення іноземної мови. Вивчати англійську можна у Великій Британії, на Мальті, Канаді, США, Австралії, Сінгапурі або Новій Зеландії. Є можливість проходити курси німецької, французької, іспанської, італійської та польської мови. Освітній туризм дешевше, ніж класичний. Після закінчення курсів отримуєте відповідний сертифікат, який стане у нагоді коли потрібно підтвердження знань мови, наприклад у посольстві, тому рекомендуємо вивчати мову за кордоном.

Якою є наша роль і чому варто зупинитися на Connect Abroad Corporation

Робимо оформлення легким та зрозумілим. Допомагаємо зібрати потрібні документи. Організовуємо вивчення мов за кордоном із 2010 року. Підбираємо пакет під індивідуальний запит, співпрацюючи з міжнародними центрами, які акредитовані на прийом іноземних студентів та надають відповідні документи для отримання візи. Не рекомендуємо самостійно шукати дешеві курси англійської за кордоном. Зможемо підібрати недорогі мовні курси, оскільки маємо актуальну інформацію про акції в закордонних школах. Допомагаємо організувати альтернативні варіанти проживання: наприклад, у сім'ї (що втричі дешевше ніж у готелі), де відбувається занурення у мовне середовище та починаєте застосовувати на практиці отримані у школі знання. Доступні варіанти проживання у хостелі або гуртожитку, з харчуванням або без. Допоможемо визначитися з кінцевим типом та умовами проживання.

Якщо цікавить вивчення мови за кордоном, вартість поїздки в конкретному напрямку - зв'яжіться з нашими менеджерами, заповнивши онлайн реєстрацію або скориставшись кнопкою зворотного зв'язку.

Образовательный пакет
icon

Срок действия на одну вступительную кампанию: 9 месяцев

icon

Управление рисками – отказ в случае неполучения визы

icon

Создание образовательного проекта

icon

Помощь при выборе Вуза по специальности

icon

Подбор Вузов. Кол-во: 2

icon

Сбор пакета документов для поступления в Вуз

icon

Написание мотивационного письма

icon

Получение письма о зачислении

icon

Забронировать проживание можно в общежитии, если у вуза есть наличие мест

icon

Бронирование места в частном общежитии

icon

Ориентировочная беседа перед отъездом на обучение

icon

Сопровождение в течение первого года

icon

Поиск места стажировки

icon

Медицинская страховка: 6 мес

icon

Визовая поддержка

icon

Апостилизация необходимых документов

icon

Перевод необходимых документов присяжным переводчиком

icon

Без комиссии за обучение

icon

Посредничество в оплате за обучение

icon

Помощь возврата налогов при трудоустройстве

icon

Просчет окупаемости образования

icon

Информация о стране

icon

Информация о колледжах

icon

Сравнение Вузов

icon

Сравнение Вузов согласно бланка заказа

icon

О специальности

icon

Оценка перспектив трудоустройства

icon

Рекомендации о выборе специальности

icon

Срок окупаемости

З ЧОГО РОЗПОЧАТИ?

Якщо зацікавилися програмами освіти, навчання та мовними курсами за кордоном та бажаєте отримати додаткову інформацію, залишайте заявку або зателефонуйте за вказаними номерами на сайті. Будемо раді бачити вас у офісі нашої компанії, де зможете отримати індивідуальну безкоштовну консультацію. А також переглянути фотографії студентів, отримати брошури навчальних закладів та випити чашечку ароматної кави.

ТМ "Connect Abroad Corporation"
– корпорація ваших можливостей! –