РЕЄСТРАЦІЯ
НА ПРОГРАМУ
Київ, вул. Січових Стрільців 21, оф. 203
Контакти
Connect Abroad Corporation

Вища освіта та навчання в Канаді

Здобуття вищої освіти в Канаді

Канада – це безпечна та комфортна країна не лише для навчання, а й для життя загалом. Навчання в Канаді для українців користується величезним попитом, оскільки тут є найбільша українська діаспора, тому вже в країні легко знайти людей близьких за духом. Більше того, країна пропонує здобути вищу освіту в Канаді, яка, за оцінкою ООН, є найбільш якісною та доступною. Вступити до університету Канади престижно для кожного українського студента і, без сумніву, забезпечить йому хорошу кар'єру не лише в Україні, а й за кордоном.

Університети Канади

Cape Breton University

:

:

:

: %

:

:

Торонтский Университет как поступить

Торонтский университет или University of Toronto (utoronto) публичный исследовательский университет, всемирно известен своими открытиями и разработками. Большинство основных территорий и объектов университета расположены к северу от Финансового округа в Парке Королевы.

: публичный

: 1827

: интервью, аппликационный пакет

: менее 10%

: более 7 тыс.

: медицина, биохимия, генетика

Университет Макгилла поступление

Университет Макгилла или McGill University - старинное учебное заведение, расположенное на территории франкоязычного штата Квебек в канадском городе Монреаль. Университет носит имя британского бизнесмена и филантропа Джеймса Макгилла. Среди выпускников университета МакГилл — двенадцать нобелевских лауреатов.

: публичный

: 1821

: на основе оценок и экзаменов

: 30%

: более 29 тыс.

: инженерии, бизнеса, психологии

Университет Британской Колумбии поступление

Университет Британской Колумбии или University of British Columbia (UBC) -один из самых известных университетов Канады и находится среди лучших исследовательских университетов в мире, находится в городе Ванкувер. На территории университета находится Центр исполнительских видов искусства Чань.

: публичный

: 1915

: на основе оценок и экзаменов

: 18%

: более 48 тыс.

: прикладных наук, искусств, права

Поступление в университет Альберты

Альбертский университет или University of Alberta (U of A) - высшее учебное заведение, расположенное в столице живописной канадской провинции Альберта, знаменитой своими снежными горами и зеркальными озерами. Университет традиционно входит в тройку лучших вузов Канады и Top-100 вузов мира.

: публичный

: 1908

: на основе успеваемости

: 25%

: более 36 тыс.

: экономики, искусств, медицины

Монреальский Университет поступление

Монреальский универсиитет или Montreal university (UdeM) - один из самых крупных франкоязычных университетов мира. Монреаль занимает второе место в мире после Бостона, является одним из крупнейших исследовательских центров в области новейших технологий не только в Канаде.

: публичный

: 1878

: на основе успеваемости

: 5%

: более 58 тыс.

: медицины, фармакологии, биотехнологии

Университет Макмастера поступление

Университет Макмастера или McMaster University -Канадский государственный научно-исследовательский университет, в студенческой среде известный как «Мак» — основная территория которого расположена на западе города Гамильтон, провинция Онтарио, по соседству с жилым районом Westdale и Королевским ботаническим садом.

: публичный

: 1887

: на основе успеваемости

: 15%

: более 24 тыс.

: инженерии, медицины, социологии

Университет Ватерлоо поступление

Университет Ватерлоо или University of Waterloo (UW) - ведущий исследовательский университет. Традиционно входит в ТОП 5% лучших вузов мира. ВУЗ практикует инновационный подход к организации образовательного процесса, наглядным примером чего служит объединение учебного процесса с работой в области изучаемых предметов.

: публичный

: 1957

: на основе успеваемости

: 22%

: более 33 тыс.

: инженерии, здравоохранения, искусства

Университет Западного Онтарио поступление

Университет Западной Онтарио или Western University (UWO) - научно-исследовательское учреждение в канадской провинции Онтарио. Основной кампус площадью 455 га расположен в городе Лондон, регион Западный Онтарио, откуда и название университета. Через западную часть кампуса протекает р. Темза.

: публичный

: 1878

: на основе оценок и экзаменов

: 17%

: более 28 тыс.

: педагогики, музыки, бизнеса, социологии

Система вищої освіти в Канаді: про що потрібно знати

Навчання в Канаді представляє 3 рівні навчання – це бакалавр, магістр та докторантура. Особливості вищої освіти в Канаді скрізь різні, тому що в кожній із десяти провінцій своя мова викладання, умови вступу, терміни та вартість навчання. Наприклад, якщо хочете вступити до одного з вишів провінції Квебек, для початку доведеться закінчити коледж. Тим не менш, у всіх провінціях працює єдина система оцінок: A – найвищий бал, F – низький бал, С – прохідний бал. Іноді оцінку виражають від 0 до 100% (менше 50% – це незадовільно). Вартість вищої освіти в Канаді також багато в чому залежить від регіону та рейтингу університету. Вартість навчання в Канаді в середньому за рік коштуватиме студенту від 10.000$ до 30.000$.

Для того, щоб вступити до канадського університету необхідно:

 1. Закінчити середню школу в Україні (надати атестат).
 2. Скласти міжнародний іспит англійської мови TOEFL або IELTS.
 3. Віза для проживання на території Канади.
 4. Також можуть знадобитися додаткові документи, такі як медична довідка, витяг з банку, пакет із двома шкільними характеристиками від викладачів за останній рік навчання та інші.

Бакалаврат та магістратура в Канаді: особливості та відмінності

Бакалаврат у Канаді за термінами навчання займає 3-4 роки. За цей час студент повинен накопичити необхідну кількість кредитів, при цьому складати випускний іспит не потрібно. На бакалавраті можете вивчати не тільки загальноосвітні предмети, але й вибрати додаткові (цікаві вам, але не пов'язані зі спеціалізацією). Деякі виші можуть запропонувати/запросити проходження практики протягом 1-го або 2-ох місяців у канадських компаніях.

Університети Канади пропонують отримати статус магістра тим студентам, які вже здобули диплом бакалавра в Україні. Термін навчання на магістратурі становить 1-2 роки та передбачає фокусування на певних предметах. Вступаючи на магістратуру, можете обрати один із двох видів програм – наукову діяльність або ж освоєння певної спеціальності.

Рейтинг канадських вузів: куди вступити

У Канаді величезний вибір як державних, так і приватних університетів. У світовому рейтингу вони посідають друге місце за престижністю. Для того, щоб визначитися з вибором вишу необхідно:

 • визначити свій реальний бюджет;
 • ознайомитися зі спеціальностями та майбутніми програмами навчання в Канаді, які пропонують виші, та обрати найбільш підходящу;
 • ознайомитися з іншими перевагами вищого навчального закладу, їх досягненнями та можливостями;
 • дізнатися більше про провінцію, в якій розташований той чи інший університет (погода, вибір житла, цікаві заходи, тощо).

Звичайно ж, одним із найпрестижніших вишів є Торонтський університет, але якщо не готові платити 30-35.000$ за кожен рік навчання, то можете обрати більш бюджетний варіант. Наприклад, Монреальський університет чи університет Калгарі.

Друга вища освіта у Канаді

Здобути другу вищу освіту в Канаді не складе труднощів, якщо є необхідний бюджет і пакет документів. Освіта в Канаді докорінно відрізняється - воно якісне, цікаве, а головне престижне. Отримавши другу вищу в цій країні, ви почнете новий розділ у своєму житті!

Чому вступ до університетів Канади бажаний для українців

 1. Висока якість викладання.
 2. Досить невисока вартість навчання серед англомовних країн.
 3. Перспективи на швидке працевлаштування після закінчення вишу.
 4. Комфортні умови для проживання.
 5. Багато українців як серед студентів, так і місцевих жителів.

Connect Abroad Corporation допомагає студентам вступити до університетів Канади для іноземців швидко та комфортно. Допоможемо оформити документи для вступу та отримання візи, разом підберемо відповідний університет. Зробіть перший крок до свого успішного майбутнього.

З ЧОГО РОЗПОЧАТИ?

Якщо зацікавилися програмами освіти, навчання та мовними курсами за кордоном та бажаєте отримати додаткову інформацію, залишайте заявку або зателефонуйте за вказаними номерами на сайті. Будемо раді бачити вас у офісі нашої компанії, де зможете отримати індивідуальну безкоштовну консультацію. А також переглянути фотографії студентів, отримати брошури навчальних закладів та випити чашечку ароматної кави.

ТМ "Connect Abroad Corporation"
– корпорація ваших можливостей! –